Na co zwrócić uwagę zamawiając stronę www

screenshotPoza ceną witryny istotne dla przyszłego właściciela powinna być: łatwa do zapamiętania domena, jest to bowiem jeden z kluczy do sukcesu w promocji witryny, oraz treść i design witryny są one równie ważne, o ile nie najważniejsze.

Bezwzględnie adres witryny nie może być zbyt trudny i długi. Może wówczas rodzić problem z bezbłędnym wpisaniem go w wyszukiwarkę, przeglądarkę, bądź po prostu wyleci mam z pamięci. Warto by domena tematycznie łączyła się z treścią witryny i firmą do której witryna należy.

Przejrzysty i czytelny układ strony internetowej to podstawa, o jaką winien zadbać każdy webmaster. Zlecając stworzenie strony www nie musimy mieć konkretnego pomysłu na jej wygląd, firma która ją dla nas zrobi, zaproponuje dwa lub więcej projektów do wyboru. Design winien być nowoczesny, pasujący do trendów, ale przede wszystkim praktyczny w użyciu, łatwy w nawigacji. Co ważne nasza strona www winna być zaprojektowana tak, by bez problemu otwierała się zarówno na laptopie, telefonie jak i tablecie.
Wygląd witryny przesądza o tym czy internauta odwiedzi ją kolejny raz, skorzysta z usług i produktów firmy promującej się poprzez tę witrynę itd.
Stąd tak ważny jest estetyczny i atrakcyjny design. Z jego unikalnością nie ma co przesadzać, by nie zniechęcić użytkowników wolących klasykę i standard.