atrakcyjna kobieta

8 cech atrakcyjnej kobiety

Atrakcyjna kobieta to wygląd. Od wielu lat krąży taka błędna opinia, jakoby mężczyźni zwracali uwagę tylko i wyłącznie na wygląd zewnętrzny kobiety. Oczywiście jest to prawda, jednak dla nich przede wszystkim liczy się całość, a więc zarówno to, jak kobieta wygląda, zachowuje się oraz jak jest odbierana przez społeczeństwo. Na co zatem szczególną uwagę zwracają faceci oraz jak można skutecznie zapunktować w ich oczach.

Własny styl

Nie chodzi tutaj wcale o przesadne eksponowanie swoich wdzięków. Wręcz przeciwnie mężczyźni cenią bowiem klasę oraz elegancję, dlatego preferują subtelnie odkrytą część ciała, coś co działa pobudzająco na wyobraźnię. Chociaż większość mężczyzn nie śledzi regularnie trendów modowych, to jednak bardzo doceniają oni fakt, jeśli kobieta potrafi się dobrze ubrać, a także czuć się atrakcyjna w tym co na siebie zakłada.

Idealna skóra

Prawdą jest, że mężczyźni zwracają na to szczególną uwagę. Miękka, gładka i zdrowa cera to przecież oznaka zadbania, zdrowia i umiejętnego dbania o siebie.

Nogi i biodra

Te części ciała działają szczególnie na mężczyzn, można to zauważyć szczególnie latem, kiedy większość pań ubiera kuse spodenki, czy spódnice. Nie jest tajemnicą, że długie i szczupłe nogi w połączeniu z szerokimi biodrami są bardzo pożądane i atrakcyjne.

Piękne włosy

Można śmiało stwierdzić, że żaden facet nie pozostanie obojętny wobec zdrowych, gęstych, lśniących oraz pachnących włosów. Warto o nie zatem odpowiednio dbać.

Oczy

Może wydaje się to banale, ale w kontaktach damsko-męskich nadal aktualne jest powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego też mężczyźni szczególnie zwracają uwagę na ten element damskiej twarzy.

Uśmiech

To z całą pewnością cecha, przez pryzmat której kobieta jest oceniana bardziej pochlebnie zarówno przez mężczyzn, jak i przez inne kobiety.

Odpowiednie poczucie humoru

Wygląd oczywiście jest ważny, ale to jednak charakter ma decydujące znaczenie.

Cele i aspiracje

Jeśli chodzi o budowanie stałych relacji, to dla wielu mężczyzn jest bardzo istotne to, jakie kobieta ma plany i pomysły na swoje życie.

Można powiedzieć, iż zostało potwierdzone, że mężczyźni to wzrokowcy i zwracają uwagę na wygląd kobiet, nie mniej jednak pewne jest też to, że jeśli chodzi o budowanie trwałych relacji to charakter i podejście do życia są równie ważne.

Tagi:

1 komentarze do: “8 cech atrakcyjnej kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *