Liposukcja ultradźwiękowa czyli odchudzające zabiegi na ciało

Kobiety mają nie rzadko obsesję na punkcie swojej sylwetki i wagi. Wiele pań wiele by dało, byleby ważyć nieco mniej i się odchudzić. Z pomocą im przychodzą nieinwazyjne zabiegi na ciało, które dostępne są w gabinetach kosmetycznych.

Powszechnie polecana jest w tym zakresie liposukcja ultradźwiękowa. Wibrująca głowica laserowa odchudza poprzez rozbijanie tłuszczu gromadzonego pod skórą. Dodatkowo zabieg ten jest stosunkowo przyjemny, przypomina masaż. Do jego wykonania stosuje się kosmetyki ujędrniające i nawilżające dzięki czemu zabieg ten wspiera dodatkowo elastyczność skóry, która w wyniku chudnięcia musi potrafić się odpowiednio obkurczyć. Efekty liposukcji bez skalpela jak nazywana jest liposukcja ultradźwiękami są znakomite i sięgają kilku centymetrów w obwodzie. Wykonuje się te zabiegi partiami w określonych odstępach czasu i wbrew opinii, iż odchudza nas czterdziestominutowy zabieg, odchudzamy się również po zabiegu, bowiem toksyny i tłuszcz wydostaje się z organizmu sukcesywnie. W tym czasie zalecane jest przyjmowanie płynów, zwłaszcza wody niegazowanej, niekoniecznie mineralnej.

To nie jedyny dostępny zabieg na ciało, chociaż jeden z najbardziej przystępnych cenowo i nie mający zbyt wielu przeciwwskazań. Tym sposobem możemy poprawić wygląd ud, pośladków, tak zwanych boczków, jak również brzucha. Liposukcja zachwalana jest przez kobiety po ciąży jak i starsze panie chcące zgubić tłuszczyk gromadzony przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *