Od czego zależy cena strony www

Od czego zależy cena strony www

W internecie można znaleźć setki ofert wykonania strony www za sto złotych jak i za kilkadziesiąt tysięcy. Czym różnią się te oferty poza ceną? Przede wszystkim różnica może tkwić w jakości wykonania strony www, po drugie w rozbudowaniu i skomplikowaniu serwisu.

Nie rzadko kupując najtańszą stronę www kupujemy wizytówkę, która ma jedną, dwie lub trzy podstrony i niewielkie możliwości rozbudowy, również pod kątem graficznym najczęściej jest uboga. Wybierając bardziej złożoną stronę internetową możemy liczyć na dopasowanie witryny do własnych potrzeb i preferencji, także tych graficznych.

Najwięcej kosztują serwisy www oparte o wygodny system zarządzania treścią. Często są to portale z własnym sklepem internetowym i możliwością instalacji wielu dodatków rozszerzających funkcjonalność witryny. Prócz tych kryteriów znaczenie dla ceny strony www może mieć też technika wykonania.

Co rusz powstają nowe możliwości tworzenia stron. Warto też dodać, iż wykonując projekt strony www na obecne potrzeby warto stworzyć go tak, by w przyszłości można go było rozbudować i zmodyfikować.

Komentarz “Od czego zależy cena strony www

  1. annett pisze:

    Czasem też osobno dobremu grafikowi trzeba zapłacić, żeby dostać produkt który nam odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *