Transport pianin i sejfów

Transport pianin:

Transport pianin nie jest zadaniem łatwym ze względu na nietypowy kształt i ciężar instrumentu oraz jego bardzo delikatne mechanizmy.

Klatki schodowe w Polskich miastach też do największych nie należą. Dlatego transport pianin warto zlecić firmie która posiada wyspecjalizowaną ekipę. Doświadczony zespół pracowników i specjalistyczny sprzęt pozwalają przeprowadzić Twój cenny instrument w sposób sprawny i bezpieczny.

Transport sejfów:

Podczas przeprowadzki należy odpowiednio zabezpieczyć sejf lub kasę pancerną. Sprawdzić wszystkie ruchome części, aby pozostawały zamknięte podczas transportu. Cenne przedmioty należy wcześniej wyjąć i odpowiednio zabezpieczyć, np. wynajmując na czas przeprowadzki skrytkę bankową. Sejf jest wtedy lżejszy a dla pracowników firmy przewozowej taka przeprowadzka jest bezpieczniejsza.

Transport sejfów bądź kas pancernych to zadanie dla profesjonalistów, dlatego jeśli chcą Państwo, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów to warto skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy.

Arch System to firma oferująca transport sejfów oraz pianin na terenie miast: Katowice, Tychy, Pszczyna oraz Żywiec od prawie 10 lat. Poza wymienionymi miejscowościami oferujemy również transport na terenie całego kraju oraz transport międzynarodowy. Przewieziemy Twój sejf sprawnie
i bezpiecznie do innego miasta czy innego państwa.

Copyright © 2012-2020 TEMATOWISKO
Projekt i wykonanie: WHITEGHOST